Zespół naukowy prof. nzw. dr. hab. inż. T. Markiewicza poszukuje osoby do podjęcia studiów doktoranckich związanych z realizacją projektu NCBiR

By on
In Uncategorized / 0 comments

ELEKTRYCZNY

PROJEKT BADAWCZY NCBiR

Wydział Elektryczny

Politechnika Warszawska

 

 

POSZUKUJEMY OSOBY DO PODJĘCIA STUDIÓW DOKTORANCKICH

w ramach tematyki związanej z realizacją projektu badawczego NCBiR pt. „Platforma internetowa komputerowej analizy obrazów mikroskopowych do wspomagania współczesnej diagnostyki patomorfologicznej” na Wydziale Elektrycznym

Wymagania:

Ukończone (ew. w trakcie kończenia) studia wyższe w dyscyplinie: informatyka, automatyka i robotyka, bioinżynieria lub dziedzinach pokrewnych. Wymagane jest posiadanie wiedzy w zakresie przetwarzania obrazów, Matlab-a, baz danych, przetwarzania równoległego oraz języków programowania.

Źródła finansowania:

  • Wynagrodzenie w ramach projektu: 1000 zł brutto/miesiąc (umowa o dzieło, czas realizacji projektu październik 2013 – wrzesień 2016 r.).
  • Studia doktoranckie 4-letnie, aktualne miesięczne stawki stypendiów: podstawowe ~1300zł, kwota zwiększenia ~800zł.

Dodatkowo oferujemy:

Doktorant dostanie na czas realizacji projektu laptop o zwiększonym możliwościach obliczeniowych, nieograniczony dostęp do Instytutowego laboratorium badawczego (mikroskop świetlny z kamerą i możliwością skanowania preparatów, klaster obliczeniowy) oraz będzie miał możliwość finansowania z projektu wyjazdu na konferencje.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt:

prof. nzw. dr hab. inż. Tomasz Markiewicz (markiewt@iem.pw.edu.pl), GE229.

.

© 2022 WEPW

b4st theme for WordPress