Wydział Elektryczny podpisał list intencyjny o współpracy z School of Electrical and Electronic Engineering of Yonsei University

In nauka / 0 comments

yonsei_logoW dniu 29 listopada 2013 r. Wydział odwiedziła czteroosobowa delegacja ze School of Electrical and Electronic Engineering of Yonsei University (Korea Południowa) pod przewodnictwem Prof. Kwanghoon Sohn.
W trakcie spotkania gości z Yonsei University z władzami Wydziału został podpisany list intencyjny otwierający drogę do dalszej współpracy pomiędzy Wydziałem Elektrycznym, a School of Electrical and Electronic Engineering of Yonsei University.
W trakcie wizyty, oprócz spotkania z władzami Wydziału, goście mieli okazję zwiedzić laboratoria naukowe oraz dydaktyczne Wydziału.