XXIV Ogólnopolski Zjazd Dziekanów Wydziałów Elektrycznych, Elektroniki, Telekomunikacji, Automatyki i Robotyki oraz Informatyki 29-31 maja 2014

In wydział / 0 comments

zjazd_dziekanow_2014Serdecznie zapraszamy do udziału w XXIV Ogólnopolskim Zjeździe Dziekanów Wydziałów Elektrycznych, Elektroniki, Telekomunikacji, Automatyki i Robotyki oraz  Informatyki, który odbędzie się w dniach 29-31 maja 2014 roku w Warszawie. Decyzją uczestników XXIII Ogólnopolskiego Zjazdu Dziekanów, podjętą w 2013 r. w Kielcach, zaszczyt zorganizowania tegorocznego zjazdu przypadł w udziale Wydziałowi Elektrycznemu i Wydziałowi Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Sądzimy, że XXIV Zjazd Dziekanów Wydziałów Elektrycznych, Elektroniki, Telekomunikacji, Automatyki i Robotyki oraz  Informatyki będzie tradycyjnie okazją do wymiany doświadczeń i omówienia najważniejszych problemów dotyczących naszego środowiska.

Będziemy zaszczyceni, jeśli nasze zaproszenie przyjmą także Koleżanki i Koledzy pełniący obecnie funkcje rektorów i prorektorów Waszych Uczelni.

Prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Prof. dr hab. inż. Lech Grzesiak

Wydział Elektryczny