Zaproszenie na uroczystość nadania tytułu Doktora Honoris Causa Profesorowi Tadeuszowi Kaczorkowi przez Uniwersytet Techniczno-Humanistyczny w Radomiu

In osiągnięcia / 0 comments

Prof. dr hab. inż Zbiginew Łukasik – Rektor, Senat oraz Radaw Wydziału Transportu i Elektrotechnki Uniwesytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego zapraszają na uroczystość nadania tytułu Doktora Honoris Causa Porfesorowi Tadeuszowi Kaczorkowi.

Uroczystość odbędzie się w dniu 27 listopada 2014 roku o godzinie 13.00 w Auli Głównej Uniwersytetu przy ul. Chrobrego 31A w Radomiu.

Ze względów organizacyjnych prosi się o potwierdzenie udziału w uroczystościach telefonicznie bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej: Biuro Rektora tel.: 48/361 70 15, e-mail: biuro@uthrad.pl.

Selection_010

Avatar for szmurlor

Author:

Jestem pracownikiem naukowo-dydaktycznym Politechniki Warszawskiej. Moje zainteresowania naukowe są związane z modelowaniem numerycznym zajwisk polowych. Główna część moich prac jest związana z zagadnieniami pola elektromagnetycznego, modelowaniem zagadnień prostych do lokalizacji źródeł aktywności mózgu, grafika komputerowa, obrazowanie medyczne oraz ogólne metody programowania. Jestem członkiem Grupy Otwartego Oprogramowania Pola Elektromagnetycznego (GOOPE). Aktualnie koncentruję się na rozwoju ISODa :-)