ENERGIA DLA PRZYSZŁOŚCI – staże MINISTERSTWA ENERGII

By on
In Uncategorized / 0 comments

Szanowni Państwo,

nawiązując do ogłoszeń bezpośrednio kierowanych do studentów Wydziału Elektrycznego pragnę zawiadomić Państwa o niezwykle nowatorskiej akcji stażowej  ENERGIA DLA PRZYSZŁOŚCI  pod patronatem Ministerstwa Energii. Program staży został starannie dobrany pod kątem zapoznania studiujących z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi i organizacyjnymi współczesnej energetyki oraz trendami dyscypliny.

Staże są bardzo atrakcyjne, trwać będą jeden rok (01.10.2016 – 30.09.2017) i są płatne.  Realizowane będą w MINISTERSTWIE ENERGII, POLSKIEJ GRUPIE ENERGETYCZNEJ PGE, w ORLENIE oraz POLSKIM GÓRNICTWIE NAFTOWYM I GAZOWNICTWIE. Wziąć w nich udział mogą absolwenci naszego Wydziału oraz studenci II roku studiów  magisterskich.

UWAGA – wszystkie szczegóły organizacyjne oraz formularze aplikacji są łatwo dostępne na stronie Ministerstwa Energii: www.me.gov.pl

Najważniejszy z nich to ściśle określony termin składania wniosków, jest bardzo bliski – upływa w dniu 10 lipca 2016 roku. Osoby zainteresowane winny się zatem pośpieszyć!

Zachęcam do zapoznania się Programem Stażowym  ENERGIA DLA PRZYSZŁOŚCI,  przede wszystkim zaś – do wzięcia w nim udziału.  To szansa na bardzo poważne poszerzenie swej fachowej wiedzy i  umiejętności, także zdobycie w przyszłości  atrakcyjnego zatrudnienia!

Wojciech Urbański

Prodziekan

© 2021 WEPW

b4st theme for WordPress