Zaproszenie na XXV edycję Spotkań Firmowych organizowanych przez firmę Schrack Technik

By on
In Uncategorized / 0 comments

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam pracowników i studentów Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej do udziału w 25. edycji Spotkań Firmowych w Hotelu Sheraton w Warszawie, 8 marca 2017 o godz. 9.00. Od 25 lat firma Schrack Technik organizuje Spotkania Firmowe, które łączą wystawę produktów elektrotechnicznych i szkolenia. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się osobna wystawa dla studentów oraz prezentacja aktualnych rozwiązań.

Podczas wydarzenia studenci obejrzą specjalne pokoje („showroomy”), w których można przetestować produkty z zakresu aparatury niskonapięciowej, rozdzielnic nn, okablowania strukturalnego, oświetlenia, zasilania gwarantowanego, KNX i innego asortymentu Schrack Technik. Inżynierowie odpowiedzialni za grupy produktów przeprowadzą prezentacje i zaprezentują nowości.

Ta sama wystawa będzie prezentowana także w innych krajach. Dla studentów to okazja do poznania nowych produktów jednej z największych firm elektrotechnicznych w Europie. To także możliwość spotkania z osobami pracującymi w branży po stronie inżynierii produktu i handlu. Ze względu na rodzaj produktów zaproszenie zainteresuje studentów Wydziału Elektrycznego, szczególnie z kierunku Elektrotechnika.

Proszę o zgodę i pomoc w dotarciu do studentów z informacją. Chciałbym spotkać się z osobą, która przyjmie od nas zaproszenia, pozwoli opublikować plakat i omówi optymalny sposób dotarcia do zainteresowanych.

Ze względu na konieczność rezerwacji miejsca w przypadku zainteresowania proszę o kontakt do 26.01.2017

Z poważaniem
Tomasz Racki

Kierownik Działu PM i Marketingu

© 2022 WEPW

b4st theme for WordPress