Konferencja Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej – KIWAB 10-11 czerwca 2019

By on
In wydarzenia / 0 comments

Wydział Elektryczny oraz Stowarzyszenie Inżynierii Wymagań serdecznie zapraszają na V edycję Konferencji Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej – KIWAB, która odbędzie się 10-11 czerwca 2019 roku w Warszawie.

KIWAB to konferencja dla analityków, inżynierów wymagań, product ownerów oraz wszystkich tych, którzy są zaangażowani w tworzenie produktów. Celem konferencji jest spotkanie dwóch światów: biznesu i IT, wymiana doświadczeń ale również podnoszenie jakości wytwarzanego oprogramowania w Polsce. Jest to możliwe poprzez prezentowanie najlepszych praktyk, ale również narzędzi, które usprawniają pracę analityków i inżynierów wymagań (analityków biznesowo-systemowych).

Konferencja Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej to 2 dni intensywnej wymiany wiedzy i doświadczeń. 1 dzień – warsztaty, 2 dzień – prelekcje. Pełna agenda znajduje się na stronie wydarzenia: https://kiwab.pl/agenda/

Organizatorzy Konferencji:

 

 

Wydział Elektryczny jest partnerem konferencji KIWAB już od jej pierwszej edycji w 2014 roku. Ponadto w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Inżynierii Wymagań, na Wydziale Elektrycznym prowadzone są warsztaty z inżynierii wymagań dla studentów z kierunku Informatyka Stosowana na specjalności Inżynieria Oprogramowania. Prowadzone są również wspólne projekty studenckie, w których Członkowie Stowarzyszeni występują w roli zamawiającego oraz wspólne studia podyplomowe „Inżynieria Procesów Biznesowych. Business Intelligence”.

 

© 2022 WEPW

b4st theme for WordPress