Wyniki I tury rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia

In studia / 0 comments

Komunikat Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnych z dnia 11.07.2019 r.

Osoby umieszczone na listach kandydatów zakwalifikowanych do wpisu na listę studentów w I turze rekrutacji w Warszawie są wzywane do złożenia wymaganych dokumentów od dnia 12 lipca (piątek) do dnia 17 lipca (środa).

Pełny komunikat Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnych oraz listy kandydatów zakwalifikowanych i listy rezerwowe dostępne są na stronie PW dla Kandydatów.

Kandydatów zakwalifikowanych na studia na Wydziale Elektrycznym zapraszamy do składnia dokumentów w dniach od 12 do 17 lipca:

Gmach Główny PW
Dziekanat ds. Studiów, pok. 133
w godz. 09:00 – 15:00
(przerwa 12:00 – 12:30)

Prosimy pamiętać o przyniesieniu dowodu osobistego!

Uwaga: Niezłożenie dokumentów w wyznaczonym terminie, bez względu na powód, oznacza nieodwołalną rezygnację z podjęcia studiów, na które  kandydat został zakwalifikowany w danym etapie przyjęć.

Więcej informacji na temat wymaganych dokumentach na stronach PW dla kandydatów.

Informacja dla kandydatów zainteresowanych zakwaterowaniem w Domu Studenckim – od 10 lipca 2019 trwa Akcja Kwaterunkowa dla nowo przyjętych studentów. Więcej informacji >>