Złota Kreda dla nauczycieli akademickich Wydziału Elektrycznego

In osiągnięcia / 0 comments

16 listopada 2019 roku, podczas obchodów Święta Politechniki Warszawskiej, odbyła się Gala Wręczenia Nagród Złotej Kredy. Była to 11. edycja plebiscytu w którym studenci w głosowaniu wyróżniają najlepszych ich zdaniem wykładowców.

Nauczyciele akademiccy nominowani byli w trzech kategoriach – Najlepszy Prowadzący wykłady, Najlepszy Prowadzący ćwiczenia, laboratoria, projekty lub seminaria oraz Najlepszy Prowadzący zajęcia w języku angielskim. Ta ostatnia kategoria jest nowością w tym roku.

W uznaniu pracy dydaktycznej w roku akademickim 2018/2019 Nagrodę Złotej Kredy otrzymali następujący pracownicy Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej:

• doc. dr inż. Zygmunt Filipowicz – Najlepszy Prowadzący Wykłady,
    prowadzone przedmioty: Teoria obwodów, Teoria obwodów 2;
  • mgr inż. Michał Wiraszka – Najlepszy Prowadzący ćwiczenia, laboratoria, projekty lub seminaria,
    prowadzone przedmioty: Podstawy automatyki, Podstawy teorii sterowania;
  • dr inż. Robert Szmurło – Najlepszy Prowadzący zajęcia w języku angielskim,
    prowadzone przedmioty: Numerical Methods in Technics, Podstawy programowania, Projektowanie graficznych interfejsów użytkownika, Python programming and data visualisation.

Podczas uroczystości wręczone zostały również „Stypendia pod Choinkę” dla 11 aktywnie uczestniczących w życiu uczelnianym studentów. Wśród nich znalazła się również studentka Wydziału Elektrycznego – Kornelia Łukojć.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

[ngg src=”galleries” ids=”21″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]Lista wszystkich laureatów Złotej Kredy 2019 na stronie pw.edu.pl»