Absolwentka Wydziału Elektrycznego finalistką Plebiscytu Lirene

By on
In osiągnięcia / 0 comments

Paulina Schabińska – absolwentka Wydziału Elektrycznego – w finale plebiscytu Lirene „Kobieta. Innowacja. Natura”. 

Została nominowana w kategorii Biznes, w której nagradzane są liderki biznesu prowadzące przedsiębiorstwa wyróżniające się działalnością na rzecz środowiska, np. przez zrównoważoną produkcję, wyjątkową kulturę korporacyjną albo innowacyjny produkt.

Paulina Schabińska jest inżynierem z pasją i doświadczeniem w branży automatyki budynkowej. Aktualnie zaangażowana w projekt Mennica Legacy Tower jako application engineer w Electro Croon Polska. Jest współzałożycielką startupu Airror, w którym rozwija system monitoringu oraz predykcji zanieczyszczeń wraz z usługą nasadzeń roślin o właściwościach filtrujących powietrze. Na co dzień łączy nowe technologie z troską o środowisko naturalne.

W plebiscycie doceniane są kobiety, które działają na rzecz środowiska i swoją codzienną pracą kształtują lepszą przyszłość. Nagrody przyznawane są w trzech kategoriach: Biznes, Lifestyle i Nauka.

Jury wybierze zwyciężczynię, która otrzyma nagrodę główną o wartości 30 tys. zł. Swoje nagrody przyznają także internauci. Trzy finalistki z największą liczbą głosów otrzymają nagrody (każda w wysokości 10 tys. zł).

Do 28 lutego 2020 roku trwa głosowanie internautów. Laureatki poznamy 9 marca marca 2020 roku. 

Zachęcamy do głosowania na stronie organizatora»

fot. Plebiscyt Lirene

© 2022 WEPW

b4st theme for WordPress