Konkurs prac dyplomowych pod patronatem IEEE 2020

By on
In studia / 0 comments

Zapraszamy Absolwentów Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej do udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową!

To już trzecia edycja konkursu organizowanego we współpracy z Polską Sekcją IEEE, która jest Organizatorem Głównym oraz Patronem Konkursu.

Miło nam poinformować, że Fundatorami nagród są firmy: Intel oraz Billon, a ich przedstawiciele są członkami Komisji Konkursowej.

Firma Intel ufundowała następujące nagrody:

  • Nagroda I –– Intel® Compute Stick
  • Wyróżnienie –– Logitech MX Master 3 Mouse

Natomiast firma Billon dla wszystkich Laureatów ufundowała nagrody w postaci publikacji Dyplomów na 15 lat na blockchain w ramach usługi Dyplomy na Blockchain by Billon, a wybranym uczestnikom –– 3-miesięczne płatne staże.

Dyplomy na Blockchain by Billon to innowacyjne rozwiązanie firmy Billon, które pozwala na publikację dokumentów akademickich z wiarygodnością źródła ich pochodzenia, przechowywanie z gwarancją niezmienności oraz zabezpieczenie przeciwko podrabianiu i fałszowaniu dyplomów, dzięki zastosowaniu technologii blockchain.

W Konkursie mogą wziąć udział Absolwenci I stopnia studiów technicznych na kierunkach: Automatyka i Robotyka Stosowana, Informatyka Stosowana (wraz ze studiami na odległość na kierunku Informatyka) oraz Elektrotechnika (wraz ze studiami zaocznymi oraz w jęz. angielskim na kierunku Electrical Engineering) (tytuł: inżynier), którzy obronili prace dyplomowe w terminie od dnia 16.02.2019 r. do dnia 15.02.2020.r.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty niezależnie dla każdego kierunku studiów, dla każdego z nich przewidziana jest odrębna pula ww. nagród.

Zgodnie z regulaminem, w Konkursie mogą wziąć udział prace dyplomowe ocenione przez promotora i recenzenta na ocenę bardzo dobrą.

Prace dyplomowe należy zgłaszać do dnia 20 kwietnia 2020 r. do godz. 12:00, wysyłając jej wersję elektroniczną wraz z innymi niezbędnymi dokumentami na adres e-mail:

Zapraszamy naszych Absolwentów do udziału w tym prestiżowym Konkursie!

Wyniki konkursu poznamy już w maju!

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Koordynatorem Konkursu na kierunku:

Lista wszystkich wymaganych dokumentów znajduje się w Regulaminie Konkursu, a wersje elektroniczne są dostępne poniżej:

© 2022 WEPW

b4st theme for WordPress