Działania Wydziału Elektrycznego w czasie zawieszenia zajęć dydaktycznych

By on
In studia / 0 comments

Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej wprowadza specjalne udogodnienia dla studentów w czasie zawieszenia zajęć stacjonarnych.

Dziekanat ds. Studiów mimo, że nie przyjmuje studentów, pracuje, a sprawy studentów załatwiane są na bieżąco. Studenci Wydziału mogą zwracać się do dziekanatu za pomocą podań elektronicznych. Szczegóły w ogłoszeniu w ISOD»

Prodziekan ds. Studiów uruchomił specjalny kanał wirtualny do konsultacji w miejsce konsultacji tradycyjnych. Szczegóły w ogłoszeniu w ISOD»

Prosimy o bezwzględne powstrzymanie się od przychodzenia na uczelnię i o pozostanie w miejscu zamieszkania. Wybrane wykłady i zajęcia będą udostępniane online w sieci na nowoczesnej platformie edukacyjnej, aby studenci mogli uczestniczyć w zajęciach we własnych domach. Szczegóły w ogłoszeniu w ISOD» oraz na stronie Centrum Informatyzacji PW».

Jednocześnie apelujemy do wszystkich naszych studentów o stosowanie się do zaleceń i wytycznych związanych z zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemiologicznego. Prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem Rektora Politechniki Warszawskiej nr 16/2020 z dnia 11.03.2020 r.» oraz komunikatem opublikowanym na stronie internetowej Politechniki Warszawskiej ws. działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa – Link »

Na stronie internetowej Politechniki Warszawskiej pojawiła się również publikacja z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania dotyczące zachowania w okresie przeciwdziałania potencjalnemu zakażeniu koronawirusem – Link»

Zalecamy również śledzić główne kanały informacyjne Wydziału Elektrycznego (ISOD, strona www, FB), Politechniki Warszawskiej (strona www, FB) oraz sprawdzać regularnie uczelniane skrzynki poczty elektronicznej. Polecamy uwadze również media samorządów studenckich (WRS Elektryczny, SSPW).

 

© 2022 WEPW

b4st theme for WordPress