Raport Roczny 2019 z działalności Instytutu Elektroenergetyki PW

In wydział / 0 comments

Miło mi poinformować, że ukazał się Raport Roczny 2019 z działalności Instytutu Elektroenergetyki Politechniki Warszawskiej. Po kilku latach przerwy wróciliśmy do tradycji przygotowywania raportu.

Raport Roczny z działalności Instytutu Elektroenergetyki w roku 2019 prezentuje najważniejsze osiągnięcia pracowników i jego społeczności w obszarze badań naukowych i dydaktyki, które zostały uzyskane dbając o doskonałość naukową i o zapewnienie najwyższej jakości kształcenia.

Raport jest dostępny na stronie internetowej Instytutu Elektroenergetyki www.ien.edu.pl w dziale Aktualności», a także w zakładce Instytut/Raporty Roczne».

Bezpośredni link do Raportu»

Raport prezentuje osiągnięcia w obszarze badań naukowych z roku 2019 oraz osiągnięcia w obszarze kształcenia z roku akademickiego 2018/2019.

Zachęcam do zapoznania się z Raportem i życzę przyjemnej lektury.

Dr hab. inż. Sylwester Robak, prof. uczelni
Dyrektor Instytutu Elektroenergetyki PW