Drzwi Otwarte online Politechniki Warszawskiej – druga edycja

By on
In studia / 0 comments

Kolejna edycja wydarzenia dla kandydatów odbędzie się 1 lipca 2020, w symbolicznym terminie  – dniu, w którym ruszają zapisy na studia w Politechnice Warszawskiej. Podczas wirtualnego spotkania skupimy się nie tylko na zagadnieniach rekrutacyjnych. Będziemy tłumaczyć, wyjaśniać i rozwiewać wątpliwości dotyczące zarówno naboru, jak i samych studiów oraz szeroko pojętego życia studenckiego. Dodatkowo wydziały PW zorganizują odrębne prezentacje, dzięki którym kandydaci dowiedzą się, jak wyglądają studia w każdej z tych jednostek.

Transmisja z wirtualnego spotkania pojawi się na profilu PW na Facebooku oraz na YouTubie – zachęcamy do dołączenia do wydarzenia i zasubskrybowania politechnicznego kanału.

Harmonogram drugiej części Drzwi Otwartych online:

1. Transmisja na Facebooku/YouTubie

  • 10:00 Akcja-motywacja! Kilkoma cennymi wskazówkami dotyczącymi podejmowania ważnych decyzji (jak choćby tej o pójściu na studia) podzieli się na dobry początek Piotr Szrajber z Biura Karier PW.
  • 10:10 Fajnie jest być inżynierem – o tym, dlaczego, opowie Darek Aksamit, fizyk medyczny i popularyzator nauki z Wydziału Fizyki PW.
  • 10:15 Jak się dostać na PW? Krótki i przyjazny przewodnik dla zagubionych i przerażonych 😉
  • 10:25 Wy pytacie – my odpowiadamy. Sesja Q&A, podczas której Prorektor ds. Studenckich, szef biura rekrutacji i reprezentant Samorządu Studentów odpowiedzą na pytania dotyczące rekrutacji i spraw studenckich.
  • 12:00 Politechnika bez przeszkód, czyli parę słów o tym, dlaczego kandydaci z niepełnosprawnościami mogą bez obaw wkroczyć do świata PW.
  • 12:15 A gdyby tak można się było teleportować na Plac Politechniki… Nic prostszego – uruchamiamy drona i lecimy na wyjątkowy spacer pełen ciekawostek dotyczących naszej (a niebawem także Waszej) uczelni.

2. Prezentacje wydziałowewięcej informacji na stronie PW»

O godz. 14:30 odbędzie się prezentacja Wydziału Elektrycznego, podczas której opowiemy więcej o naszych kierunkach i odpowiemy na Wasze pytania. Spotkanie odbędzie się na profilu Wydziału Elektrycznego na Facebooku»
Link do transmisji na żywo https://www.facebook.com/elektryczny.pw/posts/586817842220748

Zapraszamy!

© 2022 WEPW

b4st theme for WordPress