Wyniki Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2020

By on
In wydział / 0 comments

Kierunki Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka oraz Informatyka na 1. miejscu Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2020!
Ranking ten jest integralną częścią Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2020, opracowywanego i publikowanego co roku przez Wydawnictwo Edukacyjne „Perspektywy”.

Jest to już 21. edycja Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy, w którym wyłania się najlepsze: uczelnie akademickie, uczelnie niepubliczne, publiczne uczelnie zawodowe oraz kierunki studiów.

W tym roku 17 kierunków studiów Politechniki Warszawskiej zajęło pierwsze miejsce w Rankingu Studiów Inżynierskich – 3 z nich prowadzone są na Wydziale Elektrycznym: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dyplom dla kierunku Elektrotechnika odebrał Dziekan Wydziału Elektrycznego prof. dr hab. inż. Lech Grzesiak podczas gali Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2020, która odbyła się 17 lipca w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie. 

[ngg src=”galleries” ids=”29″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]Więcej o kierunkach PW w Rankingu Studiów Inżynierskich 2020 na stronie Politechniki Warszawskiej»

Politechnika Warszawska zajęła trzecie miejsce w Rankingu Uczelni Akademickich 2020. To czwarty raz z rzędu, gdy PW plasuje się na podium tego zestawienia.


Po raz 15. rok z rzędu Politechnika Warszawska jest najlepszą Uczelnią Techniczną.

Politechnika Warszawska zajęła również pierwsze miejsce w kryterium Absolwent na rynku pracy.Ranking Uczelni Akademickich, w którym klasyfikowana jest Politechnika Warszawska, uwzględnia 28 wskaźników zgrupowanych w siedem kryteriów: prestiż, absolwenci na rynku pracy, innowacyjność, potencjał naukowy, efektywność naukowa, warunki kształcenia i umiędzynarodowienie.

Pełne rankingi na stronie portalu Perspektywy»
Relacja video z gali Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2020»

© 2022 WEPW

b4st theme for WordPress